Kim jesteśmy?

Plug IN - Podłącz się do dobrego PR-u!

Adriana Bąkowska – dziennikarka, eventowiec, PR-owiec. Storytelling nie ma dla niej tajemnic.

Jest copywriterem, buduje kampanie storytellingowe i realizuje duże projekty z dziedziny komunikacji społecznej i kulturalnej z wykorzystaniem aplikacji mobilnych. Z powodzeniem organizowała i promowała festiwale, koncerty oraz wydarzenia artystyczne. 

Była korespondentka Polskiego Radia w Lizbonie. Sprawiła, że Portugalia na stałe zaistniała w polskich mediach. Dzięki kilkuletniej pracy na stanowisku rzecznika prasowego Ambasady RP w Lizbonie ma duże doświadczenie w komunikacji dyplomatycznej oraz relacjach międzynarodowych. Zna biegle język portugalski i angielski.

Katarzyna Jędras – była dziennikarka, PR-owiec, związana ze środowiskiem startupów e-commerce

Copywriterka, social media manager.

Była dziennikarka informacyjna, obecnie działa m.in. w środowisku startupowym w branży e-commerce, gdzie zajmuje się budowaniem relacji z największymi klientami niemieckojęzycznymi.  Organizowała warsztaty prawnicze poświęcone RODO oraz meetupy dla branży technologicznej.

Absolwentka Podyplomowych Studiów PR na Uniwersytecie Warszawskim oraz Lingwistyki Stosowanej. Zna język angielski i niemiecki. 

fot. M.Roszkowski

Łukasz Kopeć – ekspert do spraw promocji i marketingu online, fotograf

Tworzy strategię i zarządza anglojęzycznymi kanałami społecznościowymi, zrzeszającymi tysiące użytkowników. Prowadzi kampanie reklamowe w internecie (Adwords, Facebook, Instagram). Administruje stronami internetowymi z wykorzystaniem CMS.

Organizuje streamingi, tworzy materiały video z naszych eventów. Z pasją fotografuje architekturę, ale też w wyjątkowy sposób dokumentuje promowane przez nas wydarzenia. Zna biegle język angielski.